Views Showcase (7.x-1.0) - en to hu translation catalogue (12 entries)

en: Content
hu: Tartalom

en: Yes
hu: Igen

en: No
hu: Nem

en: None
hu: Nincs

en: Views
hu: Nézetek

en: Field ID
hu: Mezőazonosító

en: Navigation
hu: Navigáció

en: Random
hu: Véletlenszerű

en: Left
hu: Bal

en: Right
hu: Jobb

en: Timeout
hu: Időtúllépés

en: Skin
hu: Smink
