Views Showcase (7.x-1.0) - en to ug translation catalogue (7 entries)

en: Content
ug: مەزمۇن

en: None
ug: يوق

en: Navigation
ug: يول باشلاش

en: Random
ug: ئىختىيارىي

en: Left
ug: سولغا توغرىلاش

en: Right
ug: ئوڭغا توغرىلاش

en: Skin
ug: سىرىتقى كۆرىنىشى
