Views Showcase (7.x-1.0) - en to ka translation catalogue (8 entries)

en: Content
ka: კონტენტი

en: Yes
ka: დიახ

en: No
ka: არა

en: None
ka: არცერთი

en: Navigation
ka: ნავიგაცია

en: Random
ka: შემთხვევითი

en: Left
ka: მარცხნივ

en: Right
ka: მარჯვნივ
