Views Simple Pager (7.x-1.0-alpha1) - en to ca translation catalogue (6 entries)

en: Pager ID
ca: ID del paginador

en: Offset
ca: Desplaçament

en: Unless you're experiencing problems with pagers related to this view, you should leave this at 0. If using multiple pagers on one page you may need to set this number to a higher value so as not to conflict within the ?page= array. Large values will add a lot of commas to your URLs, so avoid if possible.
ca: A menys que estigueu experimentant algun problema amb els paginadors relacionats amb aquesta vista, hauríeu de deixar-ho a 0. Si esteu utilitzant múltiples paginadors en una pàgina, potser necessiteu establir aquest número a un valor superior per tal de no entrar en conflicte amb ?page=array. Els valors alts afegiran un munt de comes a les vostres URLs, així que eviteu-ho si és possible.

en: Number of pages
ca: Nombre de pàgines

en: The number of items to skip. For example, if this field is 3, the first 3 items will be skipped and not displayed.
ca: El nombre d'elements a saltar. Per exemple, si aquest camp és 3. els primers 3 elements se saltaran i no es mostraran.

en: The total number of pages. Leave empty to show all pages.
ca: El número total de pàgines. Deixeu-ho en blanc per a mostrar totes les pàgines.
