Views Simple Pager (7.x-1.0-alpha2) - en to ro translation catalogue (6 entries)

en: Views
ro: Vizualizări

en: Pager ID
ro: ID paginator

en: Offset
ro: Decalaj

en: Unless you're experiencing problems with pagers related to this view, you should leave this at 0. If using multiple pagers on one page you may need to set this number to a higher value so as not to conflict within the ?page= array. Large values will add a lot of commas to your URLs, so avoid if possible.
ro: Dacă nu aveţi probleme cu paginarea legate de această vizualizare, ar trebui să lăsaţi acest la 0. Dacă se utilizează mai multe paginări pe o singură pagină trebuie să setaţi acest număr la o valoare mai mare pentru a nu intra în conflict cu ?page= array. Valorile mari adăuga o mulţime de virgule la URL-uri, deci evitați pe cît posibil acest lucru.

en: Number of pages
ro: Numărul de pagini

en: The total number of pages. Leave empty to show all pages.
ro: Numărul total de pagini. Lăsaţi gol pentru a afişa toate paginile.
