Views Simple Pager (7.x-1.0-alpha1) - en to nl translation catalogue (6 entries)

en: Views
nl: Overzichten

en: Pager ID
nl: Paginering-ID

en: Unless you're experiencing problems with pagers related to this view, you should leave this at 0. If using multiple pagers on one page you may need to set this number to a higher value so as not to conflict within the ?page= array. Large values will add a lot of commas to your URLs, so avoid if possible.
nl: Laat dit op 0 staan, tenzij er problemen zijn met pagineringen gerelateerd aan dit overzicht. Indien er meerdere pagineringen op een pagina worden gebruikt, kan het nodig zijn dit getal te verhogen zodat het niet conflicteert in de ?page= array. Hoge waarden voegen een groot aantal komma's toe in de URL, dus vermijd dit indien mogelijk.

en: Number of pages
nl: Aantal pagina's

en: The number of items to skip. For example, if this field is 3, the first 3 items will be skipped and not displayed.
nl: Het aantal items dat overgeslagen moet worden. Als hier bijvoorbeeld 3 wordt ingevuld, zullen de eerste 3 items worden overgeslagen en niet worden getoond.

en: The total number of pages. Leave empty to show all pages.
nl: Het totaal aantal pagina's. Leeg laten om alle pagina's te tonen.
