Views Simple Chart (7.x-1.0) - en to eu translation catalogue (6 entries)

en: Yes
eu: Bai

en: No
eu: Ez

en: Top
eu: Goian

en: Bottom
eu: Behean

en: Left
eu: Ezkerra

en: Right
eu: Eskuina
