Views Simple Chart (7.x-1.0) - en to hu translation catalogue (8 entries)

en: Yes
hu: Igen

en: No
hu: Nem

en: Top
hu: Teteje

en: Bottom
hu: Alja

en: Left
hu: Bal

en: Right
hu: Jobb

en: Chart type
hu: Grafikon típus

en: Timeline
hu: Idővonal
