Views Simple Chart (7.x-1.0) - en to id translation catalogue (7 entries)

en: Yes
id: Ya

en: No
id: Tidak

en: Top
id: Atas

en: Bottom
id: Dasar

en: Left
id: Kiri

en: Right
id: Kanan

en: Timeline
id: Garis waktu
