Views Simple Chart (7.x-1.0) - en to ja translation catalogue (6 entries)

en: Yes
ja: はい

en: No
ja: いいえ

en: Top
ja: トップ

en: Bottom
ja: ボトム

en: Left
ja: 左

en: Right
ja: 右
