Views Simple Chart (7.x-1.0) - en to ka translation catalogue (6 entries)

en: Yes
ka: დიახ

en: No
ka: არა

en: Top
ka: ზედა

en: Bottom
ka: ქვემოთ

en: Left
ka: მარცხნივ

en: Right
ka: მარჯვნივ
