Views Simple Chart (7.x-1.0) - en to oc translation catalogue (6 entries)

en: Yes
oc: Òc

en: No
oc: Non

en: Top
oc: Naut

en: Bottom
oc: Bas

en: Left
oc: Esquèrra

en: Right
oc: Dreita
