Views Simple Chart (7.x-1.0) - en to tr translation catalogue (7 entries)

en: Yes
tr: Evet

en: No
tr: Hayır

en: Top
tr: En üst

en: Bottom
tr: Alt

en: Left
tr: Sol

en: Right
tr: Sağ

en: Timeline
tr: Timeline (Zaman Şeridi)
