Views Simple Chart (7.x-1.1) - en to he translation catalogue (6 entries)

en: Yes
he: כן

en: No
he: לא

en: Top
he: עליון

en: Bottom
he: למטה

en: Left
he: שמאל

en: Right
he: ימין
