Views Simple Chart (7.x-1.1) - en to hi translation catalogue (6 entries)

en: Yes
hi: हाँ

en: No
hi: नहीं

en: Top
hi: ऊपर

en: Bottom
hi: तल

en: Left
hi: बाएं

en: Right
hi: दाएं
