Views Simple Chart (7.x-1.1) - en to jv translation catalogue (6 entries)

en: Yes
jv: Ya

en: No
jv: Ora

en: Top
jv: Ndhuwur

en: Bottom
jv: Ngisor

en: Left
jv: Kiwa

en: Right
jv: Tengen
