Views Simple Chart (7.x-1.1) - en to mn translation catalogue (6 entries)

en: Yes
mn: Тийм

en: No
mn: Үгүй

en: Top
mn: Дээд

en: Bottom
mn: Доод

en: Left
mn: Зүүн

en: Right
mn: Баруун
