Views Simple Chart (7.x-1.1) - en to sv translation catalogue (6 entries)

en: Yes
sv: Ja

en: No
sv: Nej

en: Top
sv: Överst

en: Bottom
sv: Längst ned

en: Left
sv: Vänster

en: Right
sv: Höger
