Views Simple Chart (7.x-1.1) - en to vi translation catalogue (6 entries)

en: Yes
vi: Có

en: No
vi: Không

en: Top
vi: Đầu

en: Bottom
vi: Cuối

en: Left
vi: Trái

en: Right
vi: Phải
