Views Simple Chart (7.x-1.1) - en to el translation catalogue (6 entries)

en: Yes
el: Ναι

en: No
el: Όχι

en: Top
el: Κορυφή

en: Bottom
el: Πυθμένας

en: Left
el: Αριστερά

en: Right
el: Δεξιά
