Views Simple Chart (7.x-1.1) - en to et translation catalogue (7 entries)

en: Yes
et: Jah

en: No
et: Ei

en: Top
et: Ülesse

en: Bottom
et: Alumine

en: Left
et: Vasakul

en: Right
et: Paremal

en: Timeline
et: Ajajoon
