Views Simple Chart (7.x-1.1) - en to sk translation catalogue (6 entries)

en: Yes
sk: Áno

en: No
sk: Nie

en: Top
sk: Navrch

en: Bottom
sk: Naspodok

en: Left
sk: Vľavo

en: Right
sk: Vpravo
