Views Slideshow (7.x-3.0-alpha1) - en to da translation catalogue (13 entries)

en: Previous
da: Forrige

en: Next
da: Næste

en: Action
da: Handling

en: Default
da: Standard

en: Text
da: Tekst

en: Bottom
da: Bund

en: Fields
da: Felter

en: Random
da: Tilfældig

en: Style
da: Typografi

en: Advanced Options
da: Avancerede indstillinger

en: Pager
da: Sideskifter

en: Effect
da: Effekt

en: of
da: af
