Views Slideshow (7.x-3.4) - en to te translation catalogue (8 entries)

en: Slideshow
te: స్లైడ్ ప్రదర్శన

en: Previous
te: ముందు

en: Next
te: తరువాత

en: Action
te: చర్య

en: Default
te: అప్రమేయం

en: Top
te: పైన

en: Text
te: పాఠ్యం

en: Style
te: శైలి
