Views Slideshow (7.x-3.5) - en to ta translation catalogue (13 entries)

en: Slideshow
ta: வில்லைகாட்சி

en: Previous
ta: முந்தைய

en: Next
ta: அடுத்து

en: Action
ta: செயல்

en: Default
ta: இயல்பான

en: Top
ta: மேல்

en: Views
ta: பார்வைகள்

en: Text
ta: உரை

en: Bottom
ta: கீழ்

en: Random
ta: தாறுமாறு

en: Style
ta: பாணி

en: Installed
ta: நிறுவப்பட்டது

en: Effect
ta: விளைவு
