Views Slideshow (7.x-3.6) - en to ast translation catalogue (5 entries)

en: Default
ast: Predefiníu

en: Top
ast: Cimeru

en: Text
ast: Testu

en: Bottom
ast: Abaxo

en: Installed
ast: Instaláu
