Views Slideshow (7.x-3.6) - en to ro translation catalogue (15 entries)

en: Previous
ro: Anterior

en: Next
ro: Următor

en: Action
ro: Acțiune

en: Default
ro: Implicit

en: Top
ro: Sus

en: Views
ro: Vizualizări

en: Bottom
ro: Partea de jos

en: Fields
ro: Câmpuri

en: Random
ro: Aleatoriu

en: Transition
ro: Tranziție

en: Style
ro: Stil

en: Installed
ro: Instalat

en: Pager
ro: Paginator

en: Effect
ro: Efect

en: of
ro: din
