Views Slideshow (7.x-3.6) - en to uk translation catalogue (122 entries)

en: Slideshow
uk: Слайд-шоу

en: Previous
uk: Попередній

en: Next
uk: Наступний

en: Action
uk: Дія

en: Default
uk: Базово

en: Top
uk: Зверху

en: Views
uk: Види

en: Sync
uk: Синхронізація

en: Text
uk: Текст

en: Bottom
uk: Знизу

en: Fields
uk: Поля

en: Random
uk: Випадково

en: Controls
uk: Елементи керування

en: Transition
uk: Перехід

en: Style
uk: Стиль

en: Installed
uk: Встановлено

en: Resume
uk: Поновити

en: Advanced Options
uk: Додаткові параметри

en: Timeout
uk: Час очікування

en: Skin
uk: Обкладинка

en: Pager
uk: Сторінковий навіґатор

en: Pause on hover
uk: Пауза при наведенні

en: Views Slideshow
uk: Слайд-шоу видів

en: Effect
uk: Ефект

en: Speed
uk: Швидкість

en: Widgets
uk: Віджети

en: of
uk: з

en: Pause
uk: Призупинити

en: Cycle
uk: Коло

en: Untitled skin
uk: Обкладинка без назви

en: Display the results as a slideshow.
uk: Відображати результати у вигляді слайд-шоу

en: Timer delay
uk: Таймер затримки

en: Time in milliseconds that each transition lasts. Numeric only!
uk: Час у мс кожної тривалості переходу. Лише число!

en: Pause when hovering on the slideshow image.
uk: Зупиняти при наведенні курсору на зображення слайд-шоу.

en: !setting must be numeric!
uk: !setting має бути числом!

en: Initial slide delay offset
uk: Початкова затримка ротації слайдів

en: Amount of time in milliseconds for the first slide to transition. This number will be added to Timer delay to create the initial delay.  For example if Timer delay is 4000 and Initial delay is 2000 then the first slide will change at 6000ms (6 seconds).  If Initial delay is -2000 then the first slide will change at 2000ms (2 seconds).
uk: Час у мс для переходу першого слайду. Це число буде додане до затримки таймера для створення початкової затримки. Наприклад, якщо затримка таймера дорівнює 4000, а початкова затримка — 6000, перший слайд відображатиметься 6000мс (6с). Якщо 7 початкова затримка складає -2000, перший слайд відображатиметься 2000мс (2с).

en: Pager Type
uk: Тип навіґатора

en: Activate Slide and Pause on Pager Hover
uk: Активація і зупинка слайда при наведенні на навіґатор

en: Should the slide be activated and paused when hovering over a pager item.
uk: Чи має слайд активуватися чи зупинятися при наведенні  курсора на елемент сторінкового навіґатора.

en: ClearType Background
uk: Тло ClearType

en: documentation
uk: документації

en: Advanced Help module
uk: Модуль Розширена довідка

en: Pause On Click
uk: Пауза при клацанні

en: Pause when the slide is clicked.
uk: Зупиняти при клацанні мишею на слайді.

en: Make the slide window height fit the largest slide
uk: Зробити висоту вікна слайд-шоу рівною висоті найбільшого слайду

en: End slideshow after last slide
uk: Кінець слайд-шоу після останнього слайда

en: Start Slideshow Paused
uk: Починати слайд-шоу з паузи

en: Start the slideshow in the paused state.
uk: Починати показ слайд-шоу зі стану зупинки.

en: Start On Last Slide Viewed
uk: Починати на останньому переглянутому слайді

en: When the user leaves a page with a slideshow and comes back start them on the last slide viewed.
uk: Починати на останньому переглянутому слайді, якщо користувач залишив сторінку зі слайд-шоу і потім знову повернувся до неї.

en: Length of Time to Remember Last Slide
uk: Час запам’ятовування останнього слайду

en: The number of days to have the site remember the last slide. Default is 1
uk: Кількість днів, що сайт запам’ятовує останній слайд. Початково 1.

en: Amount of time in milliseconds between transitions. Set the value to 0 to not rotate the slideshow automatically.
uk: Кількість часу в мс між переходами. Значення 0 вимикає автоматичну ротацію слайдів.

en: Pause When the Slideshow is Not Visible
uk: Зупиняти, якщо слайд-шоу не видно.

en: When the slideshow is scrolled out of view or when a window is resized that hides the slideshow, this will pause the slideshow.
uk: Зупиняти слайд-шоу, якщо сторінку пересунуто або розмір вікна змінено таким чином, що слайд-шоу опинилося поза зоною показу.

en: How to Calculate Amount of Slide that Needs to be Shown
uk: Як розраховувати обсяг слайду, що має показуватись.

en: Entire slide
uk: Увесь слайд

en: Set amount of vertical
uk: Встановити величину по вертикалі

en: Set amount of horizontal
uk: Встановити величину по горизонталі

en: Set total area of the slide
uk: Встановити загальну площу слайда

en: Choose how to calculate how much of the slide has to be shown. Entire Slide: All the slide has to be shown. Vertical: Set amount of height that has to be shown. Horizontal: Set amount of width that has to be shown. Area: Set total area that has to be shown.
uk: Оберіть, як обчислювати частину слайда, що має бути показана. Увесь слайд: має бути показаний увесь слайд. Вертикаль: Вкажіть величину висоти, що має бути показана. Горизональ: вкажіть величину ширини, має бути показана. Площа: Вкажіть загальну площу, має бути показана.

en: Amount of Slide Needed to be Shown
uk: Обсяг слайда, що має бути показаний

en: The amount of the slide that needs to be shown to have it rotate. You can set the value in percentage (ex: 50%) or in pixels (ex: 250). The slidehsow will not rotate until it's height/width/total area, depending on the calculation method you have chosen above, is less than the value you have entered in this field.
uk: Обсяг слайда, що має бути показаний, аби почалась ротація. Можна вказати значення у відсотках (50%) або у пікселях (250). Слайд-шоу не почнеться, поки висота/ширина/площа слайду в залежно від методу обчислення менше ніж значення, вказане в цьому полі.

en: Items per slide
uk: Елементів на слайд

en: The number of items per slide
uk: Кількість елементів на слайд

en: View Transition Advanced Options
uk: Розширені параметри для переходу виду

en: The sync option controls whether the slide transitions occur simultaneously. The default is selected which means that the current slide transitions out as the next slide transitions in. By unselecting this option you can get some interesting twists on your transitions.
uk: Синхронізація керує вмикає чи вимикає одночасний перехід. Початково вона увімкнена і це означає, що поточний слайд зникає, щойно з’являється наступний слайд. Знявши цю позначку можна отримати деякі цікаві ефекти при переході.

en: This option controls the order items are displayed. The default setting, unselected, uses the views ordering. Selected will cause the images to display in a random order.
uk: Цей параметр керує послідовністю показу елементів. Початкове значення вимкнене, тобто використовується налаштування впорядкування з виду. Якщо увімкнено, зображення відображатимуться у випадковій послідовності.

en: View Action Advanced Options
uk: Розширені параметри дії з видом

en: If selected the slideshow will end when it gets to the last slide.
uk: Якщо обрано, слайд-шоу буде завершене на останньому слайді.

en: If unselected then if the slides are different sizes the height of the slide area will change as the slides change.
uk: Якщо налаштування вимкнено і слайди різні за висотою, тоді висота слайд-шоу буде змінюватись із зміною слайдів.

en: Slide Counter
uk: Лічильник слайдів

en: Internet Explorer Tweaks
uk: Налагодження Internet Explorer

en: Select if clearType corrections should be applied (for IE).  Some background issues could be fixed by unselecting this option.
uk: Оберіть, чи мають застосовуватись коригування clearType (для IE). Вимкнення цього налаштування може виправити деякі проблеми з тлом.

en: Select to disable extra cleartype fixing.  Unselect to force background color setting on slides)
uk: Увімкніть, аби відмовитись від cleartype. Вимкніть, аби активувати налаштування кольору тла на слайдах)

en: jQuery Cycle Custom Options
uk: Власні параметри jQuery Cycle

en: Pager fields
uk: Поля навіґатора

en: Choose the fields that will appear in the pager.
uk: Оберіть поля для сторінкового навіґатора.

en: Click here to view the documentation for Views Slideshow Cycle.
uk: Клацніть тут аби переглянути документацію по Слайд-шоу видів: коло

en: Views Slideshow Cycle help can be found by installing and enabling the !advanced_help
uk: Довідка з Слайд-шоу видів: коло з’явиться після встановлення та увімкнення !advanced_help

en: Views Slideshow: Cycle
uk: Слайд-шоу видів: Коло

en: Adds a Rotating slideshow mode to Views Slideshow.
uk: Додає режим обертального слайд-шоу до Слайд-шоу видів.

en: Slides
uk: Слайди

en: Select the skin to use for this display.  Skins allow for easily swappable layouts of things like next/prev links and thumbnails.  Note that not all skins support all widgets, so a combination of skins and widgets may lead to unpredictable results in layout.
uk: Виберіть обкладинку, що використовуватиметься для цього відображення. Обкладинки дозволяють легко змінювати схему розташування таких елементів, як посилання наступного/попереднього слайдів та мініатюри. Зверніть увагу, що не всі обкладинки підтримуються віджетами, тому поєднання обкладинки і віджетів може призвести до непередбачуваних наслідків в схемі розташування.

en: Slideshow Type
uk: Тип слайд-шоу

en: !module options
uk: Параметри !module

en: !location Widgets
uk: Віджети !location

en: Should !name be rendered at the !location of the slides.
uk: Чи має !name відображатися !location слайдів.

en: Weight of the !name
uk: Вага !name

en: Determines in what order the !name appears.  A lower weight will cause the !name to be above higher weight items.
uk: Визначає послідовність відображення !name. Чим менше вага, тим вище !name розташовуватиметься над елементами з більшою вагою.

en: Style of the pager
uk: Стиль навіґатора

en: Controls Type
uk: Тип елементів керування

en: Style of the controls
uk: Стиль елементів керуванння

en: Provides a View style that displays rows as a jQuery slideshow.  This is an API and requires Views Slideshow Cycle or another module that supports the API.
uk: Забезпечує стиль видів, що відображує рядки у вигляді jQuery-слайд-шоу. Це API, і тому для нього є обов’язковим наявність модуля Views Slideshow Cycle або іншого модуля, що підтримує API.

en: Wait for all the slide images to load
uk: Чекати завантаження усіх зображень слайдів

en: If selected the slideshow will not start unless all the slide images are loaded.  This will fix some issues on IE7/IE8/Chrome/Opera.
uk: Якщо позначено, слайд-шоу не почнеться поки не завантажаться усі зображення слайдів. Дозволяє виправити деякі помилки в браузерах IE7/IE8/Chrome/Opera.

en: To use the advanced options you need to download json2.js. You can do this by clicking the download button at !url and extract json2.js to sites/all/libraries/json2
uk: Аби почати використовувати додаткові параметри необхідно завантажити файл json2.js. Для цього потрібно натиснути кнопку завантаження за адресою !url і розпакувати json2.js у каталог sites/all/libraries/json2

en: Advanced Option Value
uk: Значення додаткового параметру

en: It is important that you click the Update link when you make any changes to the options or those changes will not be saved when you save the form.
uk: Дуже важливо після зміни будь-яких параметрів натиснути посилання Оновити інакше зміни не будуть записані при збереженні форми.

en: Update Advanced Option
uk: Оновити додатковий параметр

en: Applied Options
uk: Застосовані параметри

en: There was no action specified.
uk: Не зазначено жодної дії.

en: An invalid integer was specified for slideNum.
uk: Для slideNum було зазначено хибне ціле число.

en: An invalid action "!action" was specified.
uk: Була зазначена хибна дія "!action".

en: Modules Page
uk: Сторінка модулів

en: Hide pager if there is only one slide
uk: Приховувати навіґатор сторінок за наявності лише одного слайду.

en: Should the pager be hidden if there is only one slide.
uk: Чи має приховуватись навіґатор сторінок за наявності лише одного слайду.

en: Hide controls if there is only one slide
uk: Приховувати елементи керування за наявності лише одного слайду

en: Should the controls be hidden if there is only one slide.
uk: Чи мають приховуватись елементи керування за наявності лише одного слайду.

en: How long should it wait until it starts the slideshow anyway. Time is in milliseconds.
uk: Максимальний час очікування до початку слайд-шоу, у мс.

en: This slideshow is forced paused.
uk: Це слайд-шоу примусово зупинено.

en: The options for !module does not exists.
uk: Параметри для модуля !module відсутні.

en: Pause The Slideshow In The Middle of the Transition
uk: Призупиняти слайд-шоу посередині переходу

en: When pausing the slideshow allow it to pause in the middle of tranistioning and not finish the transition until unpaused.
uk: При призупиненні дозволити зупинку слайд-шоу посередині переходу і не завершувати перехід до завершення призупинки.

en: Directory @path was created
uk: Каталог @path було створено

en: Download and install the jQuery hoverIntent library from https://raw.githubusercontent.com/briancherne/jquery-hoverIntent/master/jquery.hoverIntent.js, default location is libraries/jquery.cycle.
uk: Завантажте та встановіть бібліотеку jQuery hoverIntent із https://raw.githubusercontent.com/briancherne/jquery-hoverIntent/master/jquery.hoverIntent.js, розташування за замовчуванням libraries/jquery.cycle.

en: Download and install the jQuery pause library from https://raw.githubusercontent.com/tobia/Pause/master/jquery.pause.js, default location is libraries/jquery.pause.
uk: Завантажте та встановіть бібліотеку паузи jQuery з https://raw.githubusercontent.com/tobia/Pause/master/jquery.pause.js, розташування за замовчуванням libraries/jquery.pause.

en: Download and install the JSON2 library from https://github.com/douglascrockford/JSON-js/, default location is libraries/json2.
uk: Завантажте та встановіть бібліотеку JSON2 із https://github.com/douglascrockford/JSON-js/, розташування за замовчуванням – libraries/json2.

en: @name appears to be already installed.
uk: @name, здається, уже встановлено.

en: The latest version of @name has been downloaded to @path
uk: Останню версію @name завантажено на @path

en: Drush was unable to download the @name library to @path
uk: Drush не вдалося завантажити бібліотеку @name на @path
