Views Slideshow (7.x-3.8) - en to be translation catalogue (14 entries)

en: Slideshow
be: Паказ слайдаў

en: Previous
be: Папярэдні

en: Next
be: Наступны

en: Action
be: Дзеянне

en: Default
be: Прадвызначана

en: Top
be: Верх

en: Text
be: Тэкст

en: Bottom
be: Знізу

en: Fields
be: Палі

en: Random
be: Выпадкова

en: Installed
be: Усталявана

en: Pager
be: Гартальнік

en: Effect
be: Вынік

en: Display the results as a slideshow.
be: Паказаць вынікі ў выглядзе слайдаў.
