Views Slideshow (7.x-3.9) - en to hy translation catalogue (10 entries)

en: Slideshow
hy: Սլայդերի ցուցադրում

en: Previous
hy: Նախորդը

en: Next
hy: Հաջորդը

en: Action
hy: Գործողություն

en: Default
hy: Լռելյայն

en: Top
hy: Վերև

en: Text
hy: Տեքստ

en: Bottom
hy: Ներքև

en: Fields
hy: Դաշտեր

en: Installed
hy: Տեղադրված
