Views Slideshow carouFredSel (7.x-1.0-alpha1) - en to ar translation catalogue (20 entries)

en: Yes
ar: نعم

en: No
ar: لا

en: None
ar: لا شيء

en: Center
ar: المركز

en: Views
ar: الرؤى

en: Visible
ar: مرئي

en: Event
ar: الحدث

en: Filter
ar: انتقاء

en: Items
ar: أخبار

en: Up
ar: اعلى

en: Width
ar: العرض

en: Height
ar: الارتفاع

en: Start
ar: البداية

en: Align
ar: المحاذاة

en: Down
ar: أسفل

en: Duration
ar: المدة الزمنية

en: Left
ar: اليسار

en: Right
ar: اليمين

en: Minimum
ar: أقل قيمة

en: Direction
ar: الاتجاه
