Views Slideshow carouFredSel (7.x-1.0-alpha1) - en to ast translation catalogue (10 entries)

en: Yes
ast: Sí

en: No
ast: Non

en: None
ast: Nengún

en: Center
ast: Centru

en: Filter
ast: Filtru

en: Items
ast: Elementos

en: Width
ast: Anchu

en: Height
ast: Altu

en: Left
ast: Izquierda

en: Right
ast: Derecha
