Views Slideshow carouFredSel (7.x-1.0-alpha1) - en to be translation catalogue (15 entries)

en: Yes
be: Так

en: No
be: Не

en: None
be: Аніводны(ая)

en: Center
be: Цэнтр

en: Visible
be: Бачна

en: Filter
be: Фільтраваць

en: Items
be: Элементы

en: Width
be: Шырыня

en: Height
be: Вышыня

en: Start
be: Пачатак

en: Duration
be: Працягласць

en: Left
be: Злева

en: Right
be: Справа

en: Minimum
be: Мінімум

en: Direction
be: Накірунак
