Views Slideshow carouFredSel (7.x-1.0-alpha1) - en to bg translation catalogue (12 entries)

en: Yes
bg: Да

en: No
bg: Не

en: None
bg: Не

en: Center
bg: Център

en: Views
bg: Изгледи

en: Visible
bg: Видим

en: Filter
bg: Филтър

en: Items
bg: Новини

en: Duration
bg: Период

en: Right
bg: Дясно

en: Direction
bg: Посока

en: Queue
bg: Опашка за изпращане
