Views Slideshow carouFredSel (7.x-1.0-alpha1) - en to bo translation catalogue (18 entries)

en: Yes
bo: ཡིན

en: No
bo: མིན

en: None
bo: མེད།

en: Center
bo: དཀྱིལ

en: Views
bo: མཐོང་རིས

en: Visible
bo: མཐོང་རུང་བ

en: Filter
bo: ཚགས་རྒྱག

en: Items
bo: དོན་ཚན

en: Up
bo: གོང་དུ

en: Width
bo: ཞེང་ཚད

en: Height
bo: མཐོ་ཚད

en: Align
bo: སྙོམས་སྒྲིག

en: Padding
bo: ནང་གི་བར་ཐག

en: Duration
bo: དུས་ཡུན

en: First
bo: དང་པོ

en: Left
bo: གཡོན

en: Minimum
bo: ཆེས་ཆུང་བའི་ཚད

en: Direction
bo: ཁ་ཕྱོགས
