Views Slideshow carouFredSel (7.x-1.0-alpha1) - en to bs translation catalogue (8 entries)

en: Yes
bs: Da

en: No
bs: Ne

en: None
bs: Nijedan

en: Event
bs: Događaj

en: Up
bs: Gore

en: Width
bs: Širina

en: Height
bs: Visina

en: Down
bs: Dole
