Views Slideshow carouFredSel (7.x-1.0-alpha1) - en to cs translation catalogue (18 entries)

en: Yes
cs: Ano

en: No
cs: Ne

en: None
cs: Žádné

en: Center
cs: Na střed

en: Visible
cs: Viditelné

en: Filter
cs: Filtr

en: Items
cs: Položky

en: Up
cs: Nahoru

en: Width
cs: Šířka

en: Height
cs: Výška

en: Start
cs: Začátek

en: Align
cs: Zarovnání

en: Last
cs: Poslední

en: Down
cs: Dolů

en: Duration
cs: Trvání

en: First
cs: První

en: Direction
cs: Směr

en: Responsive
cs: Responzivní
