Views Slideshow carouFredSel (7.x-1.0-alpha1) - en to cy translation catalogue (15 entries)

en: Yes
cy: Ie

en: No
cy: Na

en: None
cy: Dim

en: Views
cy: Gwelediadau

en: Visible
cy: Gweledig

en: Filter
cy: Hidlydd

en: Items
cy: Eitemau

en: Up
cy: I fyny

en: Width
cy: Lled

en: Height
cy: Uchder

en: Start
cy: Dechrau

en: Last
cy: Olaf

en: Down
cy: I lawr

en: First
cy: Cyntaf

en: Direction
cy: Cyfeiriad
