Views Slideshow carouFredSel (7.x-1.0-alpha1) - en to el translation catalogue (21 entries)

en: Yes
el: Ναι

en: No
el: Όχι

en: None
el: Κανένα

en: Center
el: Κέντρο

en: Visible
el: Ορατό

en: Event
el: Συμβάν

en: Filter
el: Φίλτρο

en: Items
el: Αντικείμενα

en: Up
el: Επάνω

en: Width
el: Πλάτος

en: Height
el: Ύψος

en: Start
el: Αρχή

en: Align
el: Στοίχιση

en: Last
el: Τελευταίο

en: Down
el: Κάτω

en: Duration
el: Διάρκεια

en: First
el: Πρώτο

en: Left
el: Αριστερά

en: Right
el: Δεξιά

en: Minimum
el: Ελάχιστο

en: Direction
el: Κατεύθυνση
