Views Slideshow carouFredSel (7.x-1.0-alpha1) - en to eo translation catalogue (8 entries)

en: Yes
eo: Jes

en: No
eo: Ne

en: None
eo: Neniu

en: Views
eo: Vidoj

en: Filter
eo: Filtrilo

en: Items
eo: Eroj

en: Minimum
eo: Minimumo

en: Direction
eo: Direkto
