Views Slideshow carouFredSel (7.x-1.0-alpha1) - en to eu translation catalogue (22 entries)

en: Yes
eu: Bai

en: No
eu: Ez

en: None
eu: Bat ere ez

en: Center
eu: Erdian

en: Views
eu: Bistak

en: Visible
eu: Ikusgai

en: Event
eu: Gertaera

en: Filter
eu: Iragazkia

en: Items
eu: Elementuak

en: Up
eu: Gora

en: Width
eu: Zabalera

en: Height
eu: Altuera

en: Align
eu: Lerrokatu

en: Last
eu: Azkena

en: Down
eu: Behera

en: Duration
eu: Iraupena

en: First
eu: Lehena

en: Left
eu: Ezkerra

en: Right
eu: Eskuina

en: Minimum
eu: Minimoa

en: Direction
eu: Helbidea

en: Queue
eu: Ilara
