Views Slideshow carouFredSel (7.x-1.0-alpha1) - en to fr translation catalogue (27 entries)

en: Yes
fr: Oui

en: No
fr: Non

en: None
fr: Aucun(e)

en: Center
fr: Centre

en: Views
fr: Vues

en: Event
fr: Évènement

en: Filter
fr: Filtrer

en: Items
fr: Éléments

en: Up
fr: Haut

en: Width
fr: Largeur

en: Height
fr: Hauteur

en: Start
fr: Début

en: Align
fr: Aligner

en: Padding
fr: Remplissage

en: Last
fr: Dernier

en: Down
fr: Bas

en: Duration
fr: Durée

en: First
fr: Premier(e)

en: Left
fr: Gauche

en: Right
fr: Droit

en: Circular
fr: Circulaire

en: Resume
fr: Reprendre

en: Pause on hover
fr: Pause au survol

en: Infinite
fr: Infini

en: Queue
fr: File

en: Scroll
fr: Défilement

en: Responsive
fr: Adaptatif
