Views Slideshow carouFredSel (7.x-1.0-alpha1) - en to gl translation catalogue (21 entries)

en: Yes
gl: Si

en: No
gl: Non

en: None
gl: Ningún

en: Center
gl: Centrar

en: Views
gl: Vistas

en: Visible
gl: Visíbel

en: Event
gl: Evento

en: Filter
gl: Filtro

en: Items
gl: Elementos

en: Up
gl: Arriba

en: Width
gl: Ancho

en: Height
gl: Alto

en: Start
gl: Comezo

en: Align
gl: Aliñar

en: Duration
gl: Duración

en: First
gl: Primeiro

en: Left
gl: Esquerda

en: Right
gl: Dereita

en: Minimum
gl: Mínimo

en: Direction
gl: Dirección

en: Queue
gl: Cola
