Views Slideshow carouFredSel (7.x-1.0-alpha1) - en to gu translation catalogue (13 entries)

en: Yes
gu: હા

en: No
gu: નહિ

en: None
gu: એકે નહિ

en: Center
gu: કેન્દ્ર

en: Filter
gu: ફિલ્ટર

en: Up
gu: ઉપર

en: Width
gu: પહોળાઈ

en: Height
gu: ઊંચાઈ

en: Align
gu: હારબંધ ગોઠવવું

en: Duration
gu: સમયગાળો

en: Left
gu: ડાબે

en: Right
gu: જમણે

en: Minimum
gu: ન્યુનત્તમ
