Views Slideshow carouFredSel (7.x-1.0-alpha1) - en to he translation catalogue (24 entries)

en: Yes
he: כן

en: No
he: לא

en: None
he: ללא

en: Center
he: מרכז

en: Views
he: היבטים

en: Visible
he: נראה

en: Event
he: אירוע

en: Filter
he: סינון

en: Items
he: פריטים

en: Up
he: עולה

en: Width
he: רוחב

en: Height
he: גובה

en: Start
he: התחלה

en: Align
he: יישור

en: Last
he: אחרון

en: Down
he: יורד

en: Duration
he: משך

en: First
he: ראשון

en: Left
he: שמאל

en: Right
he: ימין

en: Resume
he: הפעלה

en: Minimum
he: מינימום

en: Direction
he: כיוון

en: Queue
he: תור
