Views Slideshow carouFredSel (7.x-1.0-alpha1) - en to hy translation catalogue (13 entries)

en: Yes
hy: Այո

en: No
hy: Ոչ

en: None
hy: Ոչ մի

en: Center
hy: Կենտրոն

en: Visible
hy: Տեսանելի

en: Filter
hy: Ֆիլտր

en: Items
hy: Տարրեր

en: Up
hy: Վերև

en: Width
hy: Լայնություն

en: Height
hy: Բարձրություն

en: Left
hy: Ձախ

en: Minimum
hy: Նվազագույն

en: Direction
hy: Ուղղություն
