Views Slideshow carouFredSel (7.x-1.0-alpha1) - en to is translation catalogue (19 entries)

en: Yes
is: Já

en: No
is: Nei

en: None
is: Engin

en: Center
is: Miðja

en: Views
is: Gagnasýn

en: Visible
is: Sýnilegt

en: Event
is: Viðburður

en: Filter
is: Sía

en: Items
is: Hlutir

en: Up
is: Upp

en: Width
is: Breidd

en: Height
is: Hæð

en: Start
is: Hefst

en: Last
is: Síðasta

en: Down
is: Niður

en: First
is: Fyrsta

en: Left
is: Vinstri

en: Right
is: Hægri

en: Direction
is: Stefna
