Views Slideshow carouFredSel (7.x-1.0-alpha1) - en to it translation catalogue (23 entries)

en: Yes
it: Sì

en: None
it: Nessuno

en: Center
it: Centro

en: Views
it: Viste

en: Visible
it: Visibile

en: Event
it: Evento

en: Filter
it: Filtra

en: Items
it: Elementi

en: Up
it: Su

en: Width
it: Larghezza

en: Height
it: Altezza

en: Start
it: Inizio

en: Align
it: Allinea

en: Last
it: Ultimo

en: Down
it: Giù

en: Duration
it: Durata

en: First
it: Primo

en: Left
it: Sinistra

en: Right
it: Destra

en: Resume
it: Ripresa

en: Minimum
it: Minimo

en: Pause on hover
it: Pausa al passaggio del mouse

en: Direction
it: Direzione
