Views Slideshow carouFredSel (7.x-1.0-alpha1) - en to ja translation catalogue (27 entries)

en: Yes
ja: はい

en: No
ja: いいえ

en: None
ja: なし

en: Center
ja: 中央

en: Views
ja: ビュー

en: Visible
ja: 表示

en: Event
ja: イベント

en: Filter
ja: フィルター

en: Items
ja: アイテム

en: Up
ja: 上へ

en: Width
ja: 幅

en: Height
ja: 高さ

en: Start
ja: 開始

en: Align
ja: 配置

en: Last
ja: 最後

en: Down
ja: 下へ

en: Duration
ja: 期間

en: First
ja: 最初

en: Left
ja: 左

en: Right
ja: 右

en: Resume
ja: 再開

en: Minimum
ja: 最小

en: Pause on hover
ja: ホバー時に一時停止

en: Direction
ja: 方向

en: Queue
ja: キュー

en: Cookie
ja: クッキー

en: Responsive
ja: レスポンシブ
