Views Slideshow carouFredSel (7.x-1.0-alpha1) - en to kk translation catalogue (7 entries)

en: Yes
kk: Йә

en: No
kk: Жоқ

en: None
kk: Ешқайсысы

en: Center
kk: Орта

en: Filter
kk: Фильтрле

en: Items
kk: Элементтер

en: Direction
kk: Бағыт
